X
X

Formularz zgłoszniowy

Miło Nam poinformować, że w dniu 26.01.2021r. w studio Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl gościliśmy Prezesa Krzysztofa Reniewski firmy BudRen Sp. z o. o., który otrzymał z rąk Prezesa Federacji Roberta Składowski oraz Doradcy Zarządu Federacji Roberta Pacierpnik Orła Polskiego Budownictwa.

Nagroda w Plebiscycie Orły Polskiego Budownictwa w kategorii: Generalny Wykonawca otrzymuje Firma Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k.

W dniu 25.01.2021 r. w imieniu firmy Korporacja Radex S.A. Pan Marcin Chrobak odebrał nagrodę Orła Polskiego Budownictwa w kategorii: Inwestor Zastępczy z rąk Prezesa Federacji Roberta Składowski oraz Doradcy Zarządu Roberta Pacierpnik.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A. działa na rynku polskim w branży budowlanej od 1995 roku. Zakres działalności obejmuje kompleksowe wykonawstwo obiektów o różnym przeznaczeniu, w tym obiektów przemysłowych, usługowych, handlowych, budynków mieszkalnych.
W roku 2020 Uzyskało dwa tytuły: Orzeł Polskiego Budownictwa 2020 w kategoriach: Generalny Wykonawca oraz Budownictwo Przemysłowe i Specjalistyczne. Na zdjęciu Prezes Zygmunt Pucharski oraz Viceprezes Edyta Pucharska, a nagrodę wręczył Robert Pacierpnik.

W dniu dzisiejszym w studio Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl odbyło się wręczenie nagrody firmie ASB Construction Spółka z o.o. Orła Polskiego Budownictwa w kategorii Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa złożył na ręce Prezesa Spółki Andrzeja Biernat Prezes Federacji Robert Składowski.

Orzeł Polskiego Budownictwa 2020 w kategorii Instalatorstwo dla Zakładu Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. otrzymuje Prezes Krzysztof Zięba.

Gratulujemy firmie MARKBUD Przedsiębiorstwo Remontowe Usługi-Handel Spółka z o.o., która z rąk Doradcy Zarządu Federacji Przedsiebiorcy.pl Roberta Pacierpnik otrzymała nagrodę Orzeł Polskiego Budownictwa 2020 w kategorii Instalatorstwo. Nagrodę odebrał Marek Kuciński Prezes Zarządu.

Chcielibyśmy z przyjemnością oznajmić, iż w dniu 16.12.2020r. mieliśmy zaszczyt wręczyć Nagrodę Orły Polskiego Budownictwa firmie MAT BUD Materiały Budowlane. Nagrodę wręczył Prezes Federacji Robert Składowski wraz z Doradcą Zarządu Robertem Pacierpnik.

Projekt rozpoczął się 13 listopada br. Jest realizowany we współpracy z PWC i wspierany przez Komisję Europejską. Jego celem jest upowszechnienie elementów technologii BIM na polskim rynku budowlanym.

Polsko-Portugalska Izba Handlowa (PPCC) organizuje wielosektorową misję biznesową do Portugalii i zaprasza do przyłączenia się do delegacji biznesowej, która odbędzie się w dniach 3-7 lutego 2020 roku. Misja jest doskonałą okazją do poznania środowiska biznesowego w Portugalii i dokładnej oceny możliwości biznesowych na tym rynku.

Z dniem 13 października 2019 roku weszła w życie ustawa o Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych.

W dniach 16-18 października 2019 odbędzie się kolejna edycja Europejskiego Kongresu MŚP! Po raz dziewiąty przedsiębiorcy spotkają się, aby podjąć tematy kluczowe dla polskiej, europejskiej i globalnej gospodarki.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. serdecznie zaprasza na Forum Biznesu, które odbędzie się 9 października 2019, godz. 9:00 na PGE Narodowym w Warszawie.

Od 30 września do 15 października (godz. 10) br. będzie można zgłaszać wnioski o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych skierowanych do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy chcą ubiegać się o zamówienia publiczne w Polsce. W puli konkursu „Zamówienia publiczne dostępne dla wszystkich” znajduje się 15 mln zł.

Link do poradnika „Jak otrzymać zaświadczenie A1” ze stanem prawnym na dzień 13.08.2019 r.

Formalnie „biała lista” podatników VAT i obowiązkowy split payment nie wprowadzą nowych wymogów w zakresie posiadania kont przez przedsiębiorców. W praktyce zmienią bardzo wiele.

Serdecznie zapraszamy na seminarium szkoleniowe dla eksporterów usług, delegujących pracowników do krajów UE i EOG, które odbędzie się w dniach 13-14 września 2019 roku w Gdańsku. Organizatorem jest nasz członek - Korporacja Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD.

W dniach 25-26 lipca 2019 r. od godziny 9:00 w Serocku przy ul. Pułtuskiej 20 odbędzie się szkolenie z zakresu budowania i utrzymywania trwałych i wartościowych relacji z klientem. Uczestnik pozna zasady obsługi klienta oraz skuteczne metody pozyskiwania nowych klientów. Stosowanie metod rozszerzania grona klientów, a także późniejsze kształtowanie relacji z klientami stanowi istotę strategii działania przedsiębiorstwa.

14 czerwca w Sangate Hotel Airport odbyła się Wielka Gala "30 lat Wolności RP", organizowana przez Przedsiębiorcy.pl wraz z Mazowieckim Zrzeszeniem Handlu, Przemysłu i Usług.

 Z największą przyjemnością prezentujemy pierwsze wydanie Biuletynu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości – „Twój biznes”. To interaktywna publikacja z kreatywnym podejściem do prezentowanej tematyki przedsiębiorczości i Funduszy Europejskich.

W tym numerze prezentujemy wywiad z prezes PARP, Małgorzatą Oleszczuk, w którym nawiązujemy do obchodzonego właśnie 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w XXII Polsko – Białoruskim Forum Gospodarczym "DOBROSĄSIEDZTWO - 2019", które w bieżącym roku odbędzie się w Mińsku na Białorusi, w dniach 6-7 czerwca w Bibliotece Narodowej Białorusi, Prospekt Nezavisimosti 116.

90 proc. przedsiębiorców MŚP skarży się na opóźnienia w płatnościach; niemal połowa deklaruje, że nierzadko ich partnerzy biznesowi wymuszają odległe terminy płatności, a przecież koszty związane z płaceniem po terminie najbardziej obciążają właśnie ten mały biznes, który miewa trudności z płynnością finansową - mówi Marek Niedużak, wiceminister przedsiębiorczości i technologii w rozmowie z Klarą Klinger z DGP.

Jak wynika z wywiadu udzielonego przez Pana Ministra Jerzego Kwiecińskiego w dzinniku "Rzeczpospolita" - zotał opracownay projekt nowelizacji prawa budowlanego.

Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców zaprasza na otwarte posiedzenie Rady Przedsiębiorców.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zachęca przedsiębiorców do zgłaszania wszelkich barier napotkanych na rynkach innych państw członkowskich. Szczególnie dotyczy to delegowania pracowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem