X
X

Formularz zgłoszniowy

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa

ksmolinski almanach2017 2

„(…) Przyznawane nagrody stanowią potwierdzenie kompetencji i osiągnięć laureatów, a także podnoszą ich prestiż. Konkurs jest również znakomitą okazją do upowszechniania najlepszych rozwiązań polskiego budownictwa oraz kształtowania właściwych postaw uczestników procesu inwestycyjnego.”

Kazimierz Smoliński, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa

 

Instytucje współpracujące

kasprzak

„(…) Promowanie tych, którzy osiągają sukces w swojej branży to szczytna idea tych przedsięwzięć, bowiem pokazuje, iż w Polsce są podmioty dążące do wytoczonych celów, korzystające z tego, co oferuje im otoczenie, w tym również instytucje wspierające przedsiębiorczość (…). Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w przedsięwzięciach Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług”.

Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Malinowski

„(...) Niezwykle istotne jest nagradzanie podmiotów, które stawiają na jakość, wykorzystują szanse stwarzane im przez otoczenie, a także efektywnie zarządzają posiadanymi zasobami. Aktywność Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług i jego ścisła współpraca z firmami dają szansę na pozyskanie niezwykle cennych informacji na temat działań, jakie należy podjąć na rzecz kształtowania środowiska przyjaznego przedsiębiorczości."

dr Andrzej Malinowski, Prezydent Pracodawców RP

zbik

„ (…)Laureaci konkursu udowodnili, że polskie budownictwo nie odbiega od światowych trendów i standardów, a nasi wykonawcy mogą się pochwalić wysokim poziomem realizowanych obiektów budowlanych. Polscy przedsiębiorcy oferują dziś produkty i usługi wysokiej jakości, z zastosowaniem nowoczesnych i energooszczędnych technologii.(…)”

Janusz Żbik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju

reduch-wiedlewska

„(…) Wysokie wymagania stawiane przez Organizatorów Uczestnikom Konkursu, dbałość o poziom i oprawę projektu oraz ogólnopolski zasięg czynią z Konkursu Orły Polskiego Budownictwa wydarzenie prestiżowe dla całej branży budowlanej, szczególnie ważne dla jego Uczestników i Laureatów.(…)”

Barbara Reduch-Widelska, Prezes Zarządu Korporacji Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD

krassowski

„ Z wielkim uznaniem odnoszę się do działań Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług w zakresie propagowania firm osiągających najlepsze efekty w swojej dziedzinie. Izba Projektowania Budowlanego jako samorząd gospodarczy firm projektowo-inżynierskich w szczególności zainteresowany jest Ogólnopolskim Konkursem Budownictwa. (…) W naszej działalności zwracamy bardzo dużą uwagę na jakość opracowań projektowych i usług inżynierskich firm członkowskich. (…) Są to między innymi cechy, które brane są pod uwagę we wspomnianym Konkursie.(…)”

Ksawery Krassowski, Prezes Izby Projektowania Budowlanego

Laureaci

mtbs-konin

„ (…) Udział w w/w konkursie, dodatkowo potwierdzony tak prestiżowym wyróżnieniem jest dla Miejskiego TBS Sp. z o.o. w Koninie świadectwem jego profesjonalizmu w zarządzani nieruchomościami, w zgodzie z najwyższymi standardami i z poszanowaniem etyki zawodowej. (…)”

Marek Libertowski, Prezes Zarządu
Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Koninie

katowicka-spol

„ (…) Tytuł Orzeł Polskiego Budownictwa to nie tylko zaszczyt, ale także wymierne korzyści dla Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, gdyż jest on obecnie przez nas wykorzystywany w działaniach promocyjnych i reklamowych, w widoczny sposób podnosząc prestiż naszej spółdzielni. (…)”

Krystyna Piasecka, Prezes Zarządu
Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa

tuplex

„ (…) Na uwagę zasługują działania firmy już po ogłoszeniu wyników Konkursu w akcjach promocyjnych, które bez wątpienia ułatwiły nam budowanie pozytywnego wizerunku dynamicznie rozwijającej się firmy.(…)”

Kamil Dolata, Marketing Manager
Tuplex Group

osiedle-mlodych

“ (…) Satysfakcjonujące jest dla nas to, że dzięki organizowanemu Konkursowi mogliśmy znaleźć się w gronie solidnych i godnych zaufania firm. (…)”

Tadeusz Stachowski, Prezes Zarządu
Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych w Poznaniu

kanbruk

„ (…) Uważam, że pozytywnie wpływa na naszą ocenę i wizerunek. Bycie laureatem tego konkursu jest wspaniałą formą promocji dla naszej firmy. (…)”

Marian Sadowski, Prezes Zarządu
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego i Ogólnego KANBRUK Sp. z o.o.

dom-el

„ (…) Zaproszenie naszej spółki do udziału w Konkursie Orły Polskiego Budownictwa było także swego rodzaju potwierdzeniem słuszności kierunku podejmowanych działań. (…)”

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe DOM-EL III Sp. z o.o.

fakt

„ (…) Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. to firma godna polecenia przy realizacji tak prestiżowego przedsięwzięcia, jakim są – Orły Polskiego Budownictwa.”

Robert Durlik, Prezes Zarządu
FAKT Budownictwo Sp. z o.o.

gwarant

„ (…) Kapituły konkursów Mazowiecka Firma Roku 2009 oraz Orły Polskiego Budownictwa 2009 wykazały się sumiennością i doskonałym przygotowaniem merytorycznym. (…)”

Eugeniusz Zieliński, Dyrektor
Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane GWARANT

nomos

„ (…) Jej pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie pozwalają nam zarekomendować firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. jako niezwykle wiarygodnego i rzetelnego partnera, podkreślając tym samym pełne zadowolenie z jakości naszej współpracy.”

Jolanta Zawadzka, v-ce Prezes Zarządu
NOMOS-BUD Sp. z o.o.

trasko

„ (…) Uroczystość wręczania nagród była zawsze niezwykle prestiżowym wydarzeniem w branży budowlanej prowadzonym z dużym rozmachem przy udziale świat polityki i biznesu, nagłośnionym przez licznych patronów medialnych wspierających to przedsięwzięcie. (…)”

Leszek Faltynia, Prezes Zarządu
TRASKO-INWEST Sp. z o.o.

grohmann

„ (…) Z cała pewnością w odniesieniu do naszej dwuletniej współpracy można powiedzieć, że firma Europa Consulting to firma kompetentna, zorganizowana, profesjonalna i świadcząca swoje usługi na najwyższym poziomie. (…)”

Tadeusz Koterwa, Prezes Zarządu
EŻuraw Grohmann Sp. z o.o.

raiffeisen

„(…) Tytuł ten wykorzystywany przez nas w działaniach promocyjnych i reklamowych podnosi nie tylko prestiż naszej firmy, ale sprawia, że nasza firmę darzy się większym zaufaniem i szacunkiem. (…)”

Katarzyna Winiarczyk, Departament Wsparcia Sprzedaży i Marketingu
RAIFFEISEN-LEASING POLSKA S.A.

budrem

„ Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych BUD-REM Jerzy Krawczyk, pragnie serdecznie podziękować za możliwość uczestnictwa w tak prestiżowej gali jak Orły Polskiego Budownictwa. Jesteśmy zaszczyceni przyznanym nam wyróżnieniem w kategorii Generalny Wykonawca. (…)”

Jerzy Krawczyk, Prezes Zarządu
Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych BUD-REM

zielona-architektura

„(…) Organizator spełnił nasze oczekiwania w zakresie promocji. (…)”

Marek Wypychowski, Prezes
Zielona Architektura Sp.J.

budner

„(…) Jej profesjonalizm ora zaangażowanie pozwalają nam zarekomendować firmę Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. jako wiarygodnego i rzetelnego partnera, podkreślając tym samym pełne zadowolenie z jakości naszej współpracy.”

Marek Budner, Prezes Zarządu
BUDNER S.A.

gliwice

„(…) Uczestnictwo w konkursie pozwoliło na poddanie naszej firmy obiektywnej weryfikacji i ocenie oraz korzystnie wpłynęło na nasz wizerunek, zwiększając szanse powodzenia na bardzo konkurencyjnym rynku budownictwa drogowego. (…)”

Henryk Małysz, Prezes Zarządu
Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.

energo-tech

„(…) Pragnę podkreślić, że Organizatorzy przygotowali imprezę na bardzo wysokim poziomie, poprzez stworzenie bardzo miłej atmosfery i zaproszenie ciekawych gości. (…)”

Eugeniusz Pawlikowski, Właściciel
Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych ENERGO-TECH

cerrad

„(…) Tytuł ten wykorzystywany przez nas w działaniach promocyjnych i reklamowych podnosi nie tylko prestiż naszej firmy, ale sprawia, że naszą firmę darzy się większym zaufaniem i szacunkiem. (…)”

Urszula Pacholec, Prokurent
CERRAD Sp. z o.o.

krakowskie-zaklady

„(…) Wśród wielu korzyści, jakie przynosi tytuł, na uwagę zasługuje fakt, że nagroda ta łączy pracowników naszej firmy, pozwalając odczuć satysfakcję i dumę z należycie wykonanej pracy. (…)”

Edward Jacek Kwarciak, Prezes Zarządu
Krakowskie Zakłady Automatyki S.A.

nowbud

„(…) Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. to firma godna polecenia przy realizacji tak prestiżowego przedsięwzięcia, jakim są - Orły Polskiego Budownictwa.”

Jerzy Nowak, Prezes
NOWBUD J.Nowak, A.Nowak Sp.j.

europejski-fundusz

„ (…) Współpraca z Europa 2000 Consulting przebiegała wzorowo a projekt w którym Europejski Fundusz Leasingowy miał przyjemność uczestniczyć pozwolił nam osiągnąć założone cele komunikacyjne i biznesowe.”

Marek Dziok, Dyrektor Departamentu Marketingu Strategicznego EFL SA
Europejski Fundusz Leasingowy SA

prk-krakow

„(…) Jesteśmy dumni, że nasza działalność została doceniona przez Kapitułę w sytuacji tak silnej konkurencji w obszarze naszej kategorii. (…)”

Andrzej Mitura, Prezes Zarządu
Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych w Krakowie S.A

techpol

„(…) Tytuł Orła Polskiego Budownictwa oraz laureata konkursu Mazowiecka Firma Roku 2010 nagrody, jakie nasza firma zdobyła w tym konkursie, jest jednym z ważnych elementów pozwalających nam z powodzeniem budować wizerunek firmy odnoszącej sukcesy, wiarygodnej i potrafiącej sprostać każdemu wyzwaniu. (…)”

Sławomir Kruk, Właściciel
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TECHPOL

chorzowska

„(…) Wyróżnienie to, obok satysfakcji z faktu docenienia naszej pracy i osiągnięć, przyniosło naszej Spółdzielni korzyści pod względem promocyjnym, skutecznie wzmocniło jej prestiż i pozycję na rynku zarządców nieruchomości. (…)”

Grzegorz Gowarzewski, Prezes Zarządu
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa

kartel

„(…) Podejmowane przez firmę działania na rzecz promocji polskiego biznesu służą integracji środowiska gospodarczego w Polsce. Również laureatom konkursu przynoszą korzyści , potwierdzając wysoką jakość oferowanych przez nich usług i pomagając w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. (…)”

Henryk Abramowski, Prezes Zarządu
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A.

przylesie

„(…) Po zakończeniu zmagań konkursowych spółka nadal aktywnie pracowała na rzecz naszej spółdzielni – zajęła się promocją naszej Firmy i rozpropagowaniem wiedzy o zdobytych sukcesach mediach i wśród naszych kontrahentów. (…)”

Kazimierz Okińczyc, Prezes Zarządu
Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa PRZYLESIE

sbs-sim

„Na przestrzeni kilkuletniej współpracy z firmą Europa 2000 Consulting Sp. z o.o., możemy stwierdzić wyjątkową dbałość o wszelkie nasze indywidualne potrzeby i wymogi w realizacji podjętych przedsięwzięć. (…)”

Sławomir Pilniak, Prezes
P.P.H. SBS-SIM

weirauch

„(…) Tytuł Laureata Orzeł Polskiego Budownictwa nagroda, jaką nasza firma zdobyła w konkursie, jest jednym z ważnych elementów pozwalających nam z powodzeniem budować wizerunek firmy odnoszącej sukcesy, wiarygodnej i potrafiącej sprostać każdemu wyzwaniu. (…)”

Maciej Weirauch, Właściciel
WEIRAUCH Architektoniczne Biuro Projektowe

radex

„(…) Korporacja Radex S.A., biorąc udział w konkursie Orłów, mogła w pełni zaprezentować swoje dotychczasowe osiągnięcia, a obiektywna weryfikacja i pozytywna ocena wystawiona przez Kapitułę Programu, zapewniły naszej spółce zdobycie złotego Orła Polskiego Budownictwa w kategorii Inwestor Zastępczy. (…)”

Jacek Kopyra, Dyrektor Zarządzający
Korporacja Radex S.A.

jagielly

„ (…) Z satysfakcją postrzegamy, że Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz firma Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. kreują standardy jakości usprawniające zarządzanie na wielu płaszczyznach. (…)”

Wiesław Cyzowski, Prezes Zarządu
Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły

sm-piekary-slaskie

„(…) Na uwagę zasługują również działania firmy po ogłoszeniu wyników konkursu, które miały na celu jak najefektywniejszą promocję sukcesów naszej Spółdzielni jakie osiągnęliśmy w Konkursie wśród przedsiębiorstw współpracujących, jak również władz miasta Piekary Śląskie. (…)”

Feliks Pastuszka
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piekarach Śląskich

lotos asfalt

„(…) Jakość, profesjonalne podejście do klienta a także pomoc w sytuacjach niespodziewanych pozwala nam stwierdzić, że jest to wiarygodny i solidny Partner w realizacji powyższych projektów.”

Leszek Stokłosa, Prezes Zarządu
LOTOS Asfalt Sp. z o.o.

sm-row

„(…) Wysoki standard i jakość przeprowadzenia Gali pozwala z całą pewnością konkurować z innymi firmami na rynku marketingu i promocji. (…)”

Jan Grabowiecki, Prezes Zarządu
Spółdzielnia Mieszkaniowa ROW

romaxbud

„ (…) Działania w zakresie wspierania rozwoju przedsiębiorczości oraz reklamy oceniamy jako niezwykle skuteczne, prowadzące przy tym do integracji środowisk gospodarczych z terenu całego Kraju. (…)”

Lidia Plińska-Błaszczyk, Współwłaściciel
Przedsiębiorstwo Budowlane ROMAX-BUD

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem