X

Miejsce Pierwsze - Złota statuetka "Orzeł Polskiego Budownictwa"

Elmontaż Sp. z o.o. Elmontaż Sp. z o.o.

w kategorii Infrastruktura Inżynieryjna, Drogowa, Kolejowa i Energetyczna

Jadar Sp. z o.o. Jadar Sp. z o.o.

w kategorii Wyroby i Materiały Budowlane

Korporacja Radex S.A. Korporacja Radex S.A.

w kategorii Inwestor Zastępczy

Poleksbud-Trade Sp. z o.o. Poleksbud-Trade Sp. z o.o.

w kategorii Generalny Wykonawca

PROCYON Sp. z o.o. PROCYON Sp. z o.o.

w kategorii Innowacyjność i Nowoczesne Technologie w Budownictwie

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX Sp. z o.o.

w kategorii Usługi Deweloperskie

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o.

w kategorii Usługi Deweloperskie

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

w kategorii Generalny Wykonawca

SINEVIA Zakłady Remontowo-Budowlane WAM Sp. z o.o. SINEVIA Zakłady Remontowo-Budowlane WAM Sp. z o.o.

w kategorii Budownictwo Przemysłowe i Specjalistyczne

w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe

Techmatik S.A. Techmatik S.A.

w kategorii Maszyny i Sprzęt Budowlany

Zarząd Budynków Miejskich I TBS Sp. z o.o. w Gliwicach Zarząd Budynków Miejskich I TBS Sp. z o.o. w Gliwicach

w kategorii Zarządzanie Nieruchomościami

Miejsce Drugie - Srebrna statuetka "Orzeł Polskiego Budownictwa"

BETON-BUD BETON-BUD

w kategorii Wyroby i Materiały Budowlane

ELEKTROINSTAL-BUD S.C. Z. Florczak, T. Chrobak ELEKTROINSTAL-BUD S.C. Z. Florczak, T. Chrobak

w kategorii Instalatorstwo, Elektrotechnika

MALIBUD Firma Remontowo-Budowlana Marian Kudłacz MALIBUD Firma Remontowo-Budowlana Marian Kudłacz

w kategorii Generalny Wykonawca

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX Sp. z o.o.

w kategorii Zarządzanie Nieruchomościami

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

w kategorii Budownictwo Przemysłowe i Specjalistyczne

RONSON DEVELOPMENT RONSON DEVELOPMENT

w kategorii Usługi Deweloperskie

Usługi Budowlane „WES-BUD PLUS” Spółka Cywilna Usługi Budowlane „WES-BUD PLUS” Spółka Cywilna

w kategorii Wyroby i Materiały Budowlane

ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki

w kategorii Generalny Wykonawca

Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Romaniuk Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Romaniuk

w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe

Miejsce Trzecie - Brązowa statuetka "Orzeł Polskiego Budownictwa"

Diomar Sp. z o.o. Diomar Sp. z o.o.

w kategorii Instalatorstwo, Elektrotechnika

Domy Hybrydowe Sp. z o.o. Domy Hybrydowe Sp. z o.o.

w kategorii Projekt

PPHIU „SAŁEXPOL” PPHIU „SAŁEXPOL”

w kategorii Wyroby i Materiały Budowlane

Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych MINIEKT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych MINIEKT Sp. z o.o.

w kategorii Budownictwo Przemysłowe i Specjalistyczne

RRS Sp. z o.o. RRS Sp. z o.o.

w kategorii Wyroby i Materiały Budowlane

TECHNOBUD Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k. „TECHNOBUD Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k.”

w kategorii Generalny Wykonawca

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Bolesławcu Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Bolesławcu Sp. z o.o.

w kategorii Zarządzanie Nieruchomościami

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem