X

Kategoria: Producenci wyrobów i materiałów budowlanych

I nagroda
BLACHOTRAPEZ Spółka z o.o.
III nagroda
WIMONT Jerzy Wiśniowski

Kategoria: Budownictwo przemysłowe i specjalistyczne

I nagroda
CONSTREM Sp. z o.o.
I nagroda
MOSTOSTAL POMORZE S.A.
I nagroda
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.
II nagroda
DUROBEX Grzegorz Maciorowski
II nagroda
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TECHBUD Cydzik, Żuchowski Spółka Jawna
III nagroda
KONSTAK Sp. z o.o.

Kategoria: Stolarka drzwiowa

I nagroda
DELTA Zbigniew Różycki

Kategoria: Generalny Wykonawca

I nagroda
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp.k.
I nagroda
SINEVIA Sp. z o.o.
II nagroda
Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe ARKOP Krzysztof Pianowski i S-ka Spółka Jawna
II nagroda
SPS CONSTRUCTION Sp. z o.o
III nagroda
Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A.

Kategoria: Inwestor/Inwestycja

I nagroda
EXCELLENT DEVELOPMENT Sp.j. C. Maciaś i H. Areny / VILLE ELITE
I nagroda
Polski Holding Nieruchomości S.A. / Domaniewska Office HUB
I nagroda
POZ INWEST Sp. z o.o. Spółka Komandytowa / Centrum Handlowe Galeria A2
I nagroda
TORUS Sp. z o.o. Sp.k. / Alchemia
I nagroda
WESTMARK POLSKA Sp. z o.o. / Osiedle Ventana

Kategoria: Stolarka okienna

I nagroda
Grupa Petecki
II nagroda
PLASTBUD Sp. z o.o. Spółka komandytowa
III nagroda
OKNA MACEK POLSKA Sp. z o.o.

Kategoria: Innowacyjność i nowoczesne technologie w budownictwie

I nagroda
„IZODOM 2000 POLSKA" Sp. z o.o.
II nagroda
Domy Hybrydowe Sp. z o.o.
II nagroda
PAL-GAZ Palacz Sp. z o.o. Sp.k.
III nagroda
ASTRA Benedykt Karczewski

Kategoria: Wyroby i materiały budowlane

I nagroda
JADAR Sp. z o.o.
II nagroda
BETON-BUD
III nagroda
Klamal Sp. z o.o

Kategoria: Modernizacja obiektów

I nagroda
MALIBUD Firma Remontowo-Budowlana Marian Kudłacz

Kategoria: Usługi deweloperskie

I nagroda
MARVIPOL S.A.
I nagroda
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o.
I nagroda
"SIEMASZKO" Zakład Budowlany mgr inż.Lesław Siemaszko
II nagroda
GEO GRUPA DEWELOPERSKA Geo Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.
II nagroda
TORUS Sp. z o.o. Sp.k.
III nagroda
Dozbud Development Zbigniew Zalewski
III nagroda
POZ INWEST Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Kategoria: Zarządzanie nieruchomościami

I nagroda
Polski Holding Nieruchomości S.A.
II nagroda
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ”ORŁOWIEC”
III nagroda
Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Siedlcach

Kategoria: Infrastruktura inżynieryjna i drogowa

I nagroda
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BANIMEX" Sp. z o.o.
II nagroda
SIDROG Sp. z o.o.
SIDROG Sp. z o.o.

Kategoria: Budownictwo mieszkaniowe

I nagroda
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „DEMBUD"
II nagroda
DTM Sp. J. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski
III nagroda
P.H.U. BUDOMUR Sp. z o.o.
III nagroda
PHU "M&M" Leszek Mikołajczak
III nagroda
Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Kategoria: Maszyny i sprzęt budowlany

I nagroda
TECHMATIK S.A.

Zasłużony Dla Polskiego Budownictwa w kategorii „Firma”

Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe ARKOP Krzysztof Pianowski i S-ka Spółka Jawna
Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Zasłużony Dla Polskiego Budownictwa w kategorii „Postać”

Banaszek Andrzej - Prezes Zarządu Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BANIMEX” Sp. z o.o.
Karczewski Benedykt - Właściciel ASTRA Benedykt Karczewski
Książek Mariusz - Prezes Zarządu MARVIPOL S.A.
Petecki Ignacy Prezes Zarządu Grupa Petecki
Romanowski Witold - Prezes Zarządu Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „DEMBUD”
Sobieraj Janusz - Prezes Zarządu Korporacja Radex S.A.
Tępiński Stanisław – Założyciel i Współwłaściciel Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Wójcik Andrzej - Prezes Zarządu „IZODOM 2000 POLSKA” Sp. z o.o.
Zieliński Eugeniusz - Właściciel Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane „GWARANT” Eugeniusz Zieliński

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem