X
X

Formularz zgłoszniowy

Z inicjatywy Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa w dniach 29 stycznia - 1 lutego 2018 r. po raz kolejny, w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2018 w Poznaniu, odbędzie się II Forum Gospodarcze Budownictwa i Architektury.

W ciągu trzech dni odbędzie się szereg debat, paneli dyskusyjnych i wystąpień dotyczących kwestii istotnych dla branży budowlanej oraz wyzwań przed nią stojących. Forum będzie okazją do udziału w wielu ciekawych dyskusjach branżowych podzielonych na bloki tematyczne obejmujące w tym roku tak ważne zagadnienia jak sytuacja polskiej branży budowlanej, możliwości eksportu polskich usług i wyrobów budowlanych, jakość przestrzeni publicznej, w tym dostosowanie jej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, możliwości oraz wyzwania związane z wdrożeniem w Polsce Building Information Modeling (BIM) oraz prace legislacyjne prowadzone przez ministerstwo.

W tegorocznej edycji Forum udział wezmą zarówno przedstawiciele środowiska inżynierów i architektów, przedsiębiorców, stowarzyszeń i fundacji oraz administracji publicznej. Dodatkowo na zaproszenie ministra specjalnymi gośćmi Forum będą członkowie misji gospodarczej z Singapuru. Wizyta partnerów z Azji Południowo-Wschodniej jest efektem dwuletniej współpracy i ma na celu promowanie polskich wyrobów budowlanych na rynkach azjatyckich.

Ponadto serdecznie zapraszamy na stoisko Ministerstwa Infrastruktury, na którym pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące aktualnych zadań związanych z budownictwem i zagospodarowaniem przestrzennym oraz omówią m.in. najważniejsze kwestie związane z aktualnymi pracami legislacyjnymi prowadzonymi przez ministerstwo.

Forum odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu.

Program II Forum Gospodarczego Budownictwa i Architektury (PDF 251.32 KB).

 

 

Źródło:www.mib.gov.pl

Data: 10.01.2018

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem