X

Spectral jest innowacyjną strukturą powierzchni profili okiennych. Stanowi połączenie nowoczesności, wysokiego standardu oraz elegancji. To produkt, którego jakość stanowi fenomen na rynku branżowym.

Do grona  klientów  POL-MET dołączyła spółka AGRO-WIKT

Okno Excellent Line 76 MD to produkt o najwyższej jakości. Wyprodukowany w oparciu o profil klasy A – Veka Softline 76, stawiając na istniejące wymagania produkcyjne, bezpieczeństwa i ekonomiczności. Excellent Line 76 MD stanowi doskonały pomost pomiędzy systemem 82 mm i 70 mm.

Kolejny certyfikat dla Clima Gold przyznało Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji, z siedzibą w Warszawie.

Nasz laureat spółka " BUDECON S.A"  udzielił krótkiego wywiadu dotyczącego wręczenia  nagrody Orłów Polskiego Budownictwa .

 

https://www.youtube.com/watch?v=tWcCl9Rvk-8

"Jesteśmy dumni, że współpracujemy z tak dużą marką, jak AMAZON. Koncern zaufał Depenbrock Polska już po raz kolejny. Tym razem podjęliśmy się wybudowania Centrum Logistycznego w Sosnowcu."

Nasz laureat spółka " Rd Bud "  udzielił krotkiego wywiadu dotyczącego wręczenia  nagrody Orłow Polskiego Budownictwa .

 

 https://www.youtube.com/watch?v=8cSt7rpJdbw

Na zaproszenie Polskiego Rządu Wiceprezes Izodom będzie prowadził prezentację na temat energooszczędnego budownictwa na COP 22 - Światowym Szczycie Klimatycznym, organizowanym w Marrakeszu, w Maroku.Jest to spotkanie światowych przywódców, mające na celu koordynację działań na rzecz ochrony klimatu.

Nasz laureat spółka " Sicher Bautechnik " udzielił krotkiego wywiadu dotyczącego wręczenia  nagrody Orłow Polskiego Budownictwa .

 

https://www.youtube.com/watch?v=e5kP4dM9w1s

Umowa dotyczy współpracy łączącej naukę z biznesem w ramach budowania polityki tzw. Employer Branding. Jednym ze strategicznych założeń nawiązanej współpracy ma być możliwość wykorzystania potencjału i zasobów firm Roto i PETECKI oraz potencjału dydaktycznego Uczelni.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem