X
X

Formularz zgłoszniowy

Rozpoczęły się najważniejsze targi branży budowlanej w Rosji - World Build Moskow, na których powstało polskie stoisko informacyjno-promocyjne zorganizowane przez PAIH. Na targach Polskę reprezentuje 29 krajowych przedsiębiorców z segmentu budowlanego, w tym uczestnicy misji branżowej kierowanej przez Wschodni Klaster Budowlany. Sektor wykańczania budowli to jedna z dwunastu branż Marek Polskiej Gospodarki o największym potencjale eksportowym.Międzynarodowe targi WorldBuild Moscow/MosBuild to jedna z najważniejszych w Rosji imprez branży budowlanej i wykończeniowej. W targach bierze udział ponad 1000 wystawców z 40 krajów oraz koło 65 tys. zwiedzających, w tym 29 polskich przedsiębiorców, reprezentujących takie podsektory jak: chemia budowlana, maszyny i urządzenia budowlane, płytki, panele itp. Wśród obecnych na targach firm, znajdują się także beneficjenci poddziałania 3.3.3: Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - Go to Brand.

 

Krajowi reprezentanci branży skorzystali z polskiego stoiska podczas rozmów B2B i prezentacji ofert. Na polskim stoisku informacyjno - promocyjnym zorganizowany został również briefing dla przedstawicieli sektora budowlanego oraz lokalnych mediów na temat specyfiki polskiego sektora budowy i wykańczania budowli. Omówiono również mechanizm promocji i wsparcia działalności proeksportowej polskich firm. Już wkrótce, polscy przedsiębiorcy - nie tylko z sektora wykańczania budowli - będą mogli skorzystać ze wsparcia Zagranicznego Biura Handlowego, które w 2018 roku otwarte zostanie w stolicy Federacji Rosyjskiej.

 

Polska jest jednym z wiodących producentów i eksporterów sektora budowlanego w Unii Europejskiej. Flagowymi produktami tego sektora są okna i drzwi, chemia budowlana czy płytki ceramiczne. Wartość produkowanej w Polsce glazury i terakoty osiąga poziom około pół miliarda euro, a chemii budowlanej nawet 2 mld euro.
Targi WorldBuild Moscow/MosBuild potrwają do 6 kwietnia 2018r.

***

Polskie stoisko informacyjno-promocyjne organizowane jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w związku z realizacją Branżowego Programu Promocji "Budowa i wykańczanie budowli" w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Lista Polski firm uczestniczących w targach WorldBuild Moscow/MosBuild

 

 

Źródło:www.paih.gov.pl

Data: 04.04.2018

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem