X
X

Formularz zgłoszniowy

Najważniejsze kwestie dotyczące procedur i przepisów związanych z realizacją inwestycji na szwedzkim rynku budowlanym będą tematem szkolenia skierowanego do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie budownictwa.

Bezpłatne szkolenie odbędzie się 11 kwietnia 2018 r. w siedzibie Instytutu Techniki Budowlanej przy ul. Filtrowej 1 w Warszawie.

Szkolenie zostanie poprowadzone przez przedstawicieli Boverket (Krajowej Rady ds. Mieszkalnictwa, Budownictwa i Planowania Przestrzennego), która jest agencją rządową odpowiedzialną za przepisy dotyczące procesu inwestycyjno-budowlanego oraz tworzenie wytycznych i standardów w tym zakresie. W szkoleniu weźmie również udział przedstawiciel Svensk Byggtjänst AB.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 i swym zakresem obejmie m.in. regulacje w zakresie budownictwa i planowania przestrzennego, procedurę wydawania pozwoleń na budowę, wyroby budowlane, stosowanie wymagań AMA, AB i ABT oraz kwestie finansowania inwestycji.

Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapewnione zostanie tłumaczenie symultaniczne. Agenda (PDF 139 KB).

Zainteresowanych udziałem prosimy o przesłanie zgłoszenia w terminie do 9 kwietnia 2018 r. do godziny 12:00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  W zgłoszeniu prosimy o podanie liczby osób zainteresowanych udziałem w szkoleniu.

 

 

Źródło:www.miir.gov.pl

Data: 04.04.2018

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem