X
X

Formularz zgłoszniowy

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 9 marca 2016 r., przy okazji odbywających się w Londynie targów wystawienniczych Ecobuild, największej imprezy dla branży zrównoważonego budownictwa na  świecie.

Ecobuild 2016 to 3-dniowa konferencja organizowana w dniach 8-10 marca 2016 r., podczas której odbywają się targi wystawiennicze adresowane do firm reprezentujących szeroko pojętą branżę budowlaną opartą na nowoczesnych technologiach.
Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą.


DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA?
Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży związanej z inteligentnym budownictwem, w tym w następujących sektorach:
•    Budownictwo  energooszczędne,
•    Budownictwo ekologiczne,
•    Zrównoważone budownictwo –projektowanie,
•    Alternatywne źródła energii (panele słoneczne, pompy ciepła, turbiny wiatrowe, rekuperacja ciepła),

JAK TO DZIAŁA?
•    Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
•    Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej Ecobuild;
•    Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
•    9 marca 2016 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.
Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

KOSZTY
Udział w giełdzie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.
Uczestnikom  przysługuje:
•    Bilet wstępu na targi, konferencję oraz seminaria tematyczne,
•    Wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,
•    Indywidualny harmonogram spotkań,
•    Wsparcie logistyczne, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.
Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!
Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie https://www.b2match.eu/ecobuild2016 

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

Więcej informacji na temat konferencji oraz targów Ecobuild 2016:
http://www.ecobuild.co.uk/

Liczba miejsc jest ograniczona.

Dodatkowych informacji udziela:
Agnieszka Promianowska
Tel. +22 432 83 74
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło:www.parp.gov.pl

Data:11.02.2016

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem