X
X

Formularz zgłoszniowy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza przedsiębiorców rodzinnych z całej Polski na cykl spotkań:
"Fachowo, na czas, bez przepłacania i wyważania otwartych drzwi – czyli co trzeba wiedzieć planując i realizując inwestycje budowlane".

Pierwsze ze spotkań, organizowanych pod patronatem PARP, odbędzie się 6 kwietnia br. w Gdańsku.

Nie wyważajmy otwartych drzwi

W życiu prawie każdej dynamicznie rozwijającej się firmy rodzinnej nadchodzi moment, w którym podejmuje się ona inwestycji budowlanej. Firmy produkcyjne potrzebują hal do produkcji swoich towarów, a także magazynów. Wiele firm buduje również własne biurowce. Potrzeb jest mnóstwo.
–Zawsze jest ten pierwszy raz kiedy trudno się odnieść do dotychczasowego doświadczenia. Wiele firm pada więc ofiarą własnych założeń i przekonań związanych z inwestycjami budowlanymi – mówi Katarzyna Gierczak Grupińska, prezes Fundacji Firmy Rodzinne, organizatora spotkań – Gdyby tylko ci bardziej doświadczeni w inwestycjach budowlanych oraz firmy rodzinne specjalizujące się w realizacji tego typu projektów podzieliły się swoją wiedzą, z pewnością wiele innych firm, które właśnie podejmują się budowy, mogłoby uniknąć wielu błędów i pójść w wielu miejscach na skróty. Po prostu nie musieliby wyważać otwartych drzwi – mówi szefowa Fundacji.

Szeroki zakres zainteresowań

Spotkania organizowane przez Fundację Firmy Rodzinne poruszać będą takie zagadnień jak: proces inwestycyjny, konstrukcje budowlane, pokrycia dachowe, bezpieczeństwo inwestycji, a także światowe trendy w architekturze i ergonomii. Prelegentami będą przedstawiciele firm rodzinnych doświadczonych w realizacji rozmaitych projektów związanych z branżą budowlaną.

Terminarz spotkań:

Gdańsk (Olivia Business Centre) – 6 kwietnia 2016
Poznań (Pekabex)- 27 kwietnia2016
Kraków (Herbewo)- 11 maja 2016
Warszawa (Blachy Pruszyński)- 20 maja 2016
Warszawa (Ochnik Development) - 8 czerwca2016

Szczegóły na stronie Organizatora, www.firmyrodzinne.org

Źródło:www.parp.gov.pl

Data:23.03.02016

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem