X

Drodzy Laureaci,

10 lat konkursu "Orły Polskiego Budownictwa" to bardzo dobry moment na podsumowanie. Był to czas w branży budowlanej niezwykle dynamiczny i trudny.
Wasze zaangażowanie, ciężka praca, a przede wszystkim Wasze wspaniałe dokonania i realizacje są najlepszym dowodem, że nawet w trudnych warunkach można tworzyć budownictwo bezpieczne, piękne i innowacyjne. To dzięki Wam Polska staje się krajem z nowoczesną infrastrukturą i o pięknej architekturze.

Jako Organizatorzy jesteśmy dumni, że zaufaliście nam w swojej drodze do sukcesu, a "Orzeł Polskiego Budownictwa" i wartości za nim stojące - uświetnił historię Waszego sukcesu.

Jesteśmy dumni, że promując Wasze dokonania i umacniając Waszą markę przyczyniliśmy się do Waszego lepszego rozwoju.
Jesteśmy dumni ponieważ "Orzeł Polskiego Budownictwa" to synonim sukcesu, który opowiada o Waszym sukcesie. To symbol najwyższej jakości, który odnosi się do oferowanych przez Was produktów, usług.

Największą nagrodą dla nas Organizatorów jest Wasze zadowolenie i fakt, że tak bardzo wielu z Was zdecydowało się z nami na wieloletnią współpracę podkreślając, jak wiele korzyści przyniosła Wam współpraca właśnie z nami.

Jest to również dla nas niezwykle mobilizujące do dalszej pracy tak, aby poprzez nasze działania umacniać Waszą markę, otwierać wciąż nowe rynki zbytu i rekomendować Was jeszcze lepiej i efektywniej w Polsce jak i zagranicą.

Dlatego jeszcze raz dziękujemy za dotychczasową współpracę i wierzymy, że będziemy ją kontynuować w kolejnych edycjach.

Z wyrazami szacunku

Robert Składowski            Robert Pacierpnik
Prezes Zarządu                  Doradca Zarzadu

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawaców - Przedsiębiorcy.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem